Leasing wózków widłowych

Leasing wózków widłowych - Rydzowski Leasing.

Wózek widłowy w leasingu- wszystko co ważne w 1 miejscu.

Szukasz dobrej oferty leasingu wózków widłowych? A może zastanawiasz się czy taka forma finansowania to dobry wybór akurat dla Ciebie? Nasi specjaliści na tej stronie przygotowali kompleksowy poradnik na temat finansowania wózków widłowych. Nie tylko sprawdzisz tutaj potencjalne koszty, zadasz pytanie specjalistom, ale również przeczytasz o najważniejszych warunkach, zasadach i pozostałych formach finansowania wózków widłowych.

Kalkulator leasingu wózków widłowych!

sprawdź najlepszą ofertę w naszym prostym i szybkim kalkulatorze leasingu

Jaki wózek widłowy chcesz leasingować?
Leasing wózka widłowego cena.

Z naszymi specjalistami masz najlepszy leasing wózków widłowych!

W Rydzowski Leasing nie spotkasz handlowców, którym ,,brakuje do planu" a specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie finansowania wózków widłowych dla firm.

Korzystając z wiedzy naszych specjalistów poznasz kilka propozycji leasingu lub pożyczki leasingowej na wózek widłowy. Masz już ofertę na leasing wózków widłowych? Więc porównaj ją z naszą propozycją i sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

oblicz najniższą ratę!

Jak wyleasingować wózek widłowy w Rydzowski Leasing? 

Wózki widłowe leasing.
1

Wyślij prosty formularz kontaktowy do specjalistów z firmy Rydzowski Leasing. 

Leasing wózków widłowych.
2

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo. 

Wózek widłowy leasing.
3

Otrzymasz korzystną ofertę finansowania wózka widłowego. 

Leasing wózka widłowego.
4

Po akceptacji umowy leasingu będziesz mógł korzystać ze sprzętu.

Wygodne finansowanie floty wózków widłowych

Wózek widłowy w leasingu.
 • okres finansowania wózków widłowych nawet do 5 lat
 • możliwość skorzystania z leasingu jak i pożyczki leasingowej
 • formalności ograniczone do niezbędnego minimum
 • oprocentowanie zarówno na stałej jak i zmiennej stopie
 • finansujemy również używane wózki widłowe
 • gwarancja bezpłatnej obsługi procesu likwidacji szkód
Flota wózków widłowych finansowana w leasingu.

Leasing wózka widłowego

Branża transportu, logistyki, produkcji czy handlu. Praktycznie w każdej gałęzi biznesu niezbędne są wózki widłowe. Są one podstawowym narzędziem transportu wewnętrznego. 

Wózki widłowe są również bardzo popularnym przedmiotem leasingu w Polsce. W Rydzowski Leasing zajmujemy się finansowaniem tych pojazdów na bardzo korzystnych warunkach. 

W tym zakresie obsługujemy nie tylko duże firmy z flotą kilkudziesięciu wózków, ale również przedsiębiorców, którzy obecnie potrzebują jednego lub kilku tego typu pojazdów. 

zapytaj o konkretną ofertę

Wózki widłowe są nieodzownym elementem floty w firmach z różnych branż. 

Część naszych Klientów nie chce jednak mrozić swoich środków finansowych. Dlatego nie tylko decydują się na zakup wózków używanych, ale również taki wydatek finansują w formie leasingu.

W moim zespole chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę leasingu wózków widłowych, dopasowaną do Twojego typu działalności. 

Specjalistka ds. leasingu Sylwia Diabelec przygotuje najkorzystniejszą ofertę finansowania wózka widłowego.
Sylwia Diabelec
specjalistka ds. leasingu
Leasing na wózki widłowe.

Najczęstsze pytania o leasing wózków widłowych

Na ile lat mogę wziąć leasing wózka widłowego?
Czy mogę wziąć w leasing używany wózek widłowy?
Zależy mi na zdalnym poznaniu oferty leasingu wózków widłowych. Czy to możliwe?
Jaka jest minimalna wpłata początkowa przy leasingu wózka widłowego?
Jakie wózki widłowe mogę leasingować w Rydzowski Ubezpieczenia?
Zainteresowany leasingiem wózka widłowego?
Zapraszam do kontaktu.
Sylwia Diabelec
Specjalistka ds. leasingu

Masz dodatkowe pytania?

Nasi specjaliści wszystko kompleksowo wytłumaczą!

Przesuń w prawo aby wysłać

Rynek wózków widłowych w Polsce

Wózek widłowy jest podstawowym narzędziem pracy nie tylko w branży logistyki. Pracując z naszymi Partnerami i Klientami widzimy, że wózki widłowe cieszą się coraz większą popularnością w handlu, produkcji i transporcie. Widzimy, że na zakup wózka decydują się coraz częściej również małe firmy produkcyjne lub warsztaty. 

Jak wynika z raportu Widlak List 2021 po okresie pandemicznym, obserwujemy w Polsce dynamiczny wzrost zainteresowania zakupem i leasingiem wózków widłowych. Szczególnie widać to w segmencie handlu internetowego. Oczywiście poza nowymi fabrycznie pojazdami funkcjonuje mocno rozwinięty rynek używanych i poleasingowych wózków elektrycznych, które również możesz sfinansować ze specjalistami Rydzowski Leasing.

Leasing fabryczny wózka widłowego

Decydując się na nowy wózek widłowy zakupiony od dealera lub z komisu najprawdopodobniej otrzymasz propozycję finansowania w tzw. leasingu fabrycznym wózków widłowych. Warto wiedzieć, że dla salonów sprzedaży, oferowanie finansowania jest ważnym źródłem dodatkowego zysku. Nie da się ukryć, że Klienci często pod wpływem chwili decydują się na skorzystanie z takiej propozycji, bez sprawdzenia innych, zewnętrznych opcji finansowania.

Leasing wózka widłowego u dealera- na co uważać?

Dealerzy i dostawcy starają się reklamować fabryczne finansowanie wózków widłowych m.in poprzez tzw. leasing 101%.  Czy tak jest w rzeczywistości? Niekoniecznie- biorąc pod uwagę sytuację na rynku i aktualne stopy procentowe- praktycznie niemożliwe uzyskanie jest takich warunków. Dealerzy kusząc nas tanim leasingiem wózka widłowego nie stosują wtedy rabatów do ceny katalogowej. Dlatego chociaż marża może na pierwszy rzut oka wydawać się niska to jednak sprzedawca zarobi więcej na samym wózku a finansowanie jest dla niego dodatkową korzyścią. 

Bardzo często wraz z fabrycznym leasingiem wózków widłowych dostajemy w pakiecie ubezpieczenie majątkowe i komunikacyjne, które zazwyczaj również jest droższe od propozycji jaką można otrzymać od naszego zespołu ubezpieczeń. I tak jak w przypadku leasingu, również ubezpieczenie generuje dodatkowy zysk na Kliencie dla punktu sprzedaży.

Czy fabryczny leasing wózków widłowych jest zły?

Oczywiście nie możemy też generalizować. Jednak bardzo często wynegocjowanie kilkuprocentowego rabatu u sprzedawcy wraz z dobrze przygotowaną, zewnętrzną ofertą finansowania może dać nam realną oszczędność na każdym egzemplarzu wózka. Leasing fabryczny na wózki widłowe może być dobrym pomysłem gdy potrafimy samodzielnie liczyć całkowity koszt leasingu wraz ubezpieczeniem i dodatkowymi opłatami i zestawimy to z pozostałymi ofertami. Gdy do tego potrafimy skutecznie wynegocjować rabat na koszt wózka- taki układ może nam wyjść korzystnie. 

Nawet gdy mamy ofertę leasingu wózka widłowego od dealera lub punktu sprzedaży- warto poszukać innych propozycji, a gdy te okażą się lepsze jest to dla nas argument by obniżyć koszty leasingu, względem pierwotnej oferty dealera.

Właśnie dlatego zawsze uświadamiamy i zachęcamy by sprawdzić kilka różnych propozycji, co daje nam realny obraz stawek na rynku. Dobrze jest również porozmawiać ze specjalistami, którzy od wielu lat zajmują się profesjonalnie tematyką finansowania na wózki widłowe. 

Dostępne formy finansowania dla wózków widłowych

W Rydzowski Leasing mamy do dyspozycji wszystkie możliwe opcje finansowania wózków widłowych, czyli:

 • leasing operacyjny na wózek widłowy: bardzo opłacalna forma, gdyż do kosztów prowadzenia działalności możemy zaliczyć ratę za leasing wózka widłowego wraz z VATem oraz wpłatę początkową. Minimalny czas trwania leasingu wózka w tej formie to dwa lata. 
 • leasing finansowy wózka widłowego: pozwala na jednorazową amortyzację wózka widłowego. Dodatkowo leasing finansowy wózków widłowych można spłacić przed czasem i zakończyć umowę nawet po sześciu miesiącach. 
 • leasing zwrotny wózka widłowego: do trzech miesięcy po zakupie wózka widłowego można uwolnić wydane środki i skorzystać z leasingu zwrotnego wózków widłowych w procedurze uproszczonej. Po okresie trzech miesięcy leasing zwrotny wózka nadal jest możliwy jednak już z pełną analizą dokumentów finansowych.
 • pożyczka leasingowa na wózek widłowy: jest tańsza od klasycznego kredytu i od początku jesteś właścicielem wózka widłowego. Do kosztów prowadzenia działalności możesz zaliczyć odsetki i oczywiście amortyzować wózek widłowy.

Zawsze podkreślamy że nasi specjaliści są do dyspozycji by odpowiedzieć na pytania i dopasować formę finansowania do aktualnych warunków i potrzeb firmy.

Jakie są główne warunki leasingu wózków widłowych?

Leasing zawsze powinien być maksymalnie dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści konfigurują warunki również z uwzględnieniem warunków na rynku i optymalizacji podatkowej. W Rydzowski Leasing masz bardzo szerokie możliwości, tutaj zebraliśmy najważniejsze rynkowe parametry.

W przypadku leasingu na wózki widłowe:

 • standardowy maksymalny okres finansowania wynosi 5 lat
 • minimalny czas trwania leasingu to 6 miesięcy w przypadku leasingu finansowego na wózek widłowy
 • wpłata własna od 1% do 45%
 • wykup na maksymalnym poziomie 25%
 • do wyboru leasing na stałej lub zmiennej stopie procentowej
Ile kosztuje leasing wózków widłowych?

Ile kosztuje leasing wózka widłowego?

Teraz przechodzimy do tego co w biznesie ważne- czyli do kosztów. Przedstawiamy dwie oferty leasingu wózków widłowych, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie.

oblicz Twoją ratę
Formularz kontaktowy - Rydzowski Leasing
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy Rydzowski Leasing.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Rydzowski Leasing.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu

Leasing wózka widłowego - kalkulator

Leasing wózka widłowego cena- to pytanie, które często potencjalni nabywcy leasingowanych wózków widłowych zadają w wyszukiwarce. Dlatego w Rydzowski Leasing przygotowaliśmy szybki i prosty kalkulator leasingu dla wózków widłowych. Sprawdzisz tutaj również potencjalne koszty leasingu: wózków paletowych, terenowych wózków widłowych, platform roboczych czy układnic magazynowych.

Chcemy by kalkulator leasingu na wózki widłowe pozwalał na samodzielne sprawdzenie dostępnych parametrów finansowania oraz możliwość dowolnej edycji i porównania kosztów dla różnych okresów leasingu, wpłat własnych i wysokości wykupu. 

Gdy już zorientujesz się co do potencjalnych kosztów możesz bez problemu porozmawiać z naszymi specjalistami i zadać wszystkie ważne dla Ciebie pytania. Dzięki temu, będziesz mógł poznać porównanie kilku ostatecznych i wiążących ofert.

Kalkulator leasingu wózków widłowych!

sprawdź najlepszą ofertę w naszym prostym i szybkim kalkulatorze leasingu

Jaki wózek widłowy chcesz leasingować?

Leasing na używane wózki widłowe

Wózki widłowe są bardzo żywotnymi pojazdami, które przy odpowiednim poziomie zadbania i regularnych konserwacji mogą nam służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego używane wózki widłowe cieszą się bardzo dużą popularnością. A czy w Rydzowski Leasing istnieje opcja leasingu na używane widłaki? Oczywiście tak. 

Używane wózki widłowe możesz wyleasingować w wybranej przez Ciebie konfiguracji. Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądałaby oferta leasingu używanych wózków dla Twojej firmy- porozmawiaj z naszym specjalistą. Sprawdzimy dla Ciebie różne oferty i zaproponujemy najlepszą propozycję spośród kilku firm leasingowych

Leasing na poleasingowe wózki widłowe.

Poleasingowe wózki widłowe

Niezmiennie dużą popularnością cieszy się również finansowanie poleasingowych wózków widłowych. Wózki widłowe po zakończonym okresie finansowania najczęściej są w naprawdę dobrym stanie i wieku od 2 do 5 lat. 

Jeśli interesuje Cię zakup poleasingowego wózka widłowego możesz taki ruch sfinansować w formie leasingu. Nasz zespół chętnie odpowie na pytania, pomoże w skompletowaniu wymaganej dokumentacji oraz znajdzie najlepszą aktualnie rynkową ofertę leasingu wózka. 

sprawdź koszt leasingu

Ubezpieczenie wózka widłowego w leasingu

Oczywiście w czasie trwania umowy finansowania Leasingodawca będzie wymagać odpowiedniego ubezpieczenia w leasingu. W przypadku wózków widłowych będzie to polisa ubezpieczenia majątku oraz polisa OC wózka widłowego. Oczywiście nie musisz korzystać z propozycji jaką otrzymasz od dealera czy Leasingodawcy. 

W Rydzowski Leasing nasi specjaliści wraz z działem ubezpieczeń przygotują propozycję tzw. zewnętrznego ubezpieczenia, czyli polisy, którą porówna i przygotuje nasz zespół ubezpieczeń. W większości przypadków takie ubezpieczenie jest po prostu tańsze od oferty, którą przedstawia Leasingodawca.

Formalności, porównanie ofert i pełne ubezpieczenie w 1 miejscu...

Tak w skrócie możemy określić przewagi naszego zespołu. Jako Rydzowski Leasing, czyli polska i rodzinna firma, chcemy pracować na najwyższych standardach obsługi naszych partnerów biznesowych. Jeśli więc szukasz najlepszej oferty leasingu na wózki widłowe lub po prostu chcesz porównać propozycję, którą już otrzymałeś- zapraszam do kontaktu.

Sylwia Diabelec, specjalistka ds. leasingu

Formularz kontaktowy - Rydzowski Leasing
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy Rydzowski Leasing.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Rydzowski Leasing.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu
Używamy plików Cookies!
Hej, ta strona korzysta z niezbędnych plików Cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania (ustawienia).
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Używam plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcjonalności strony i polepszyć Twoje wrażenia online. Możesz wybrać dla każdej kategorii, aby w dowolnym momencie wyrazić zgodę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie i innych poufnych danych, zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.